29.01.2012

The END!

Na reszcie koniec ! Oficjalnie mogę ogłosić ,że czas sesji egzaminacyjnej dobiegł końca !  3 tygodnie bez nauki bez uczelni ! Będę mogła w końcu się wyspać .

Jak u was na uczelni ?. i jak minął Wam weekend ?.
U mnie ciekawie i zaskakująco .  Z wielką chęcią bym tutaj wiele napisała lecz niekiedy obowiązuje wielka tajemnica .  Jest godzina 20. 00 mam czas na spokojnie położenie się do łożka i przeczytanie dobrej książki - I tak właśnie uczynię . 
Więc życzę wam Udanego końca weekendu .
I jeszcze raz obiecuję jutro nadrobię zaległości z komentarzami ,których nazbierało mi się ponad 40 ;). Dziękuję wam Ogromnie ;). I jutro znajdę czas na ich przeczytaniem.

Całuję gorąco kochani :*


At the end of the rest! I can officially announce that the time has come to an end of the exam! 3 weeks without learning without school! I can finally sleep.

As with you in college?. and how was you weekend?.
For me, and surprisingly interesting. With great desire I wrote here a lot but sometimes applies a great mystery. The time is 20th 00 I have time to calmly lie down to bed and read a good book - I just do so.
So I wish you a Happy end of the weekend.
And again tomorrow, I promise to catch up with comments, which I nazbierało over 40,). I thank youimmensely:). And tomorrow I will find time for their reading.

I kiss !


 

6 komentarzy:

 1. A u mnie jakoś tak weekend szybko minął, a nic twórczego nie zrobiłam, jutro już poniedziałek martwi mnie to :)

  OdpowiedzUsuń
 2. cieszę się razem z Tobą ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Congratulations,hon!I hope you ll enjoy this free time at its best!

  OdpowiedzUsuń
 4. hello thanks for being passed I subscribe to your beautiful blog, I would be so pleased if you reciprocated ^ _ ^

  OdpowiedzUsuń