07.02.2012

Tuesday's shopping

Wybrałam się dzisiaj z Moją Mamą na małe zakupy. Dlaczego małe ? Dzisiaj gównie były to zakupy kosmetyczne. A to najbardziej uwielbiam i największą sprawiają mi radość. Która kobieta nie lubi lśniących lakierów do paznokci , maseczek do twarzy , błyskotek i innych ciekawych kosmetyków które kuszą nas w pobliskiej drogerii. Często jak coś sobie upoluję długo się nie waham  lub wracam do sklepu po paru dniach i ją już mam :)

Dzisiaj zakupiłam lakier do paznokci w pięknym malinowym kolorze ,który przełamują błyski srebrnego, maseczkę oliwkową nawilżającą , balsam miodowy do ust ( mam ich już kilka ale nigdy nie zaszkodzi a na pewno gdy jest taka zima sroga jak ostatnio) ,tusz do rzęs , bronzer  do policzków rozświetlający (pierwszy raz więc zobaczymy jak się sprawdzi ) ,a także rajstopy w kolorze beż do których jeszcze nie jestem przekonana jak się sprawują w użyciu i nie mam pojęcia do czego je założę. ;).


I went today with my mother on a little shopping. Why small? Today was mainly a cosmetic shop. And the most love and give me the greatest joy. What woman does not like shiny nail polish, face masks, trinkets and other interesting beauty that tempt us into a nearby drugstore. Often something like a long hunt, or do not hesitate to go back to the shop after a few days after the item.
Today I bought nail polish in a beautiful raspberry color that break the flashes of silver, olive moisturizing mask, moisturizer honey in the mouth (I have a few but they never hurt and certainly when it is such a harsh winter like last time), mascara, bronzer to illuminating the cheeks (the first time so we'll see how it performs), and beige-colored tights to which I am not sure how to use exercise and I have no idea what they bet. ;).


                    lip balm -  4,99

                Maske - 1,99 zł

                     varnish-5,49
            bronzer-6,50
        mascara-9,99

           pantyhose-12,99

4 komentarze:

  1. używam tylko balsamów do ust w tubce, nie cierpię babrania palców w pojemniczkach tym bardziej gdy jestem poza domem ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. też nienawidzę babrania się z balsamami tym bardziej jak mam długie paznokcie. ale niestety byłam zmuszona kupić w takim opakowaniu .

    OdpowiedzUsuń
  3. need to try that lipblam!

    OdpowiedzUsuń