19.02.2012

Well, to learn

Pierwszy weekend zajęc w letnim semestrze. piątek i niedziela bez zajęć .. o tak ;), w sobotę miałam pierwsze zajęcia z socjologii. OMG ! brak mi słów , nie chodzi o przedmiot tylko o człowieka który to prowadzi. Dużo słów niesie mi się na usta , erotoman,nieszczęśliwy, przemądrzały itp. czekając na odpowiedz na dane  pytanie trzeba przebrnąć przez rozwarzania ,przemyślenia ,aż po żmudnej wypowiedzi nie mającej jakiegokolwiek związku z zadanym pytaniem , można doczekać się odpowiedzi.  Mam nadzieję,że wytrzymam !
Musze wykonać zadanie którego kompletnie nie rozumiem , jakim cudem nie mając wcześniej do czynienia z socjologią ,po zaledwie 5 min mamy wykonać zadanie ,w dodatku przekazane w kompletnie niezrozumiały sposób przy użyciu takich słów ,które nasze uszy w ogóle nie tolerowały .
Jeśli wśród Was jest osobą ,która pojmuje socjologię ,albo chociaż miała jakąkolwiek styczność z nią proszę o kontakt .

a to zdjęcia mojego stroju na uczelnię, bez szału ,ale wygoda najważniejsza. Przepraszam za zdjęcia przy lustrze i za ich jakość.

The first weekend of classes in the summer semester. Friday and Sunday with no classes .. ;) oh yeah, on Saturday I had the first classes in sociology. OMG! I have no words, not about the subject only of a man who is leading. Carries a lot of words on my lips, sex maniac, unhappy, smart, etc. waiting for the answer to the question you need to wade through rozwarzania, thoughts, to the laborious expression is not having any connection with the given question, you can get an answer. I hope you stand it!
I have to do the job you do not understand completely, how did not having been dealing with sociology, after only five minutes we do the job, in addition, given the totally bizarre way of using words that our ears do not tolerate.
If you are the person who understands sociology, or even had any contact with her please contact me.
and this picture of my dress to school, without frenzy, but the convenience of the most important. Sorry for the pictures in the mirror and for their quality.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz