01.04.2012

krótkie szorty , jak ja je kocham i jak długo nie miałam ich na sobie. Na szczęście wiosna jest już z nami i przy odrobinie szczęścia temperatury będą bardzo wysokie.  A to będzie idealna okazja do zakładania szortów ,luźnych bluzek, skąpych sukienek . Uwielbiam wiosnę ,ale lato to mój numer jeden ,niestety na nie musimy poczekać jeszcze długo.
Na ostatnie ciepłe dni ,które miałam okazję wykorzystać założyłam moje ulubione oraz nierozłączne szorty. Połączyłam je z bluzką na ramiączkach w paski ,którą zakupiłam w tamtym roku latem w SH za śmieszną cenę. Buty postanowiłam dobrać sportowe by czuć się wygodnie i komfortowo podczas załatwiania spraw na uczelni oraz spędzania wielu godzin tam.

short shorts, and I love them and how long I had them on yourself. Fortunately, spring is already with us and hopefully the temperature will be very high. And this will be an ideal opportunity to establish shorts, loose shirts, skimpy dresses. I love spring, but summer is my number one, but unfortunately we do not have to wait a long time.

On the last warm days that I had the opportunity to use my favorite and I wore shorts inseparable. I combined it with a blouse in a striped tank top, which I bought in the summer of that year in the SH for the ridiculous price. I decided to choose the sports shoes to feel cool and comfortable while doing business in college and spend many hours there.


 t-shirt - SH ,shorts-STRADIVARIUS,belt-H&M , bag-allegro,shoes- H&M, ramones- new yorker

3 komentarze:

  1. wow normalnie az czuc lato jak widac ten outfit ♥
    Juz tak cieplo w polsce? :)
    Pieknie ♥

    OdpowiedzUsuń