20.06.2012

FROM TODAY

Krótka relacja. Wczoraj miałam egzamin z socjologii. Moje odczucia? negatywno-pozytywne. Negatywne dlatego, że forma była zupełnie inna niż ustalona. Zamiast 1,5 minuty rozmowy były 4 pytania i na to 30 minut. Chciałabym podkreślić, że pytania były mega "dziwne". Dziwne również było zachowanie szanownego profesora socjologii, gdy podczas szybkiego egzaminu, na którym wszyscy piszą skupieni, zaczął śpiewać operę. To nie jest normalne. No i skoro był pisemny egzamin to wyniki dopiero jutro.
Jeśli chodzi o pozytywne strony to nie denerwowałam się przy pisemnym tak jak by było to przy formie ustnej.Drugi egzamin z Doktorem W. nie odbył się. Kolejny raz z powodu, że po prostu nie chciało się przyjechać Dr. bo był zmęczony. Specjalnie przyjechaliśmy na egzamin, większość zwolniła się z pracy na parę godzin, a on olał nas.Ja już chce mieć koniec tych egzaminów. Więcej denerwowania się ludźmi niesłownymi niż zaliczeniami.

A brief report. Yesterday I had an exam in sociology. My feelings? negatywno-positive. Negative because the form was completely different than fixed. Instead of 1.5 minutes talks were 4 questions and is 30 minutes. I would like to emphasize that the questions were mega "strange". Strange behavior has also been esteemed professor of sociology, when the rapid test, in which everyone is writing focused, began to sing opera. This is not normal. Well, if it was a written exam results tomorrow.
As for the positive side it is not nervous at writing as if this was on a ustnej.Drugi exam with Dr. W. did not take place. Once again, because they just did not want to come Dr. I was tired. Especially we arrived at the exam, most quit his job for a few hours, and he olał nas.Ja already wants to have the end of these exams. More panic than men niesłownymi zaliczeniami.

Z INNEJ BRZECZKI:
OD DZISIAJ DIETA, ĆWICZENIA, WIĘCEJ JAZDY ROWEREM. :) a o wszystkich postępach, wszystkie relacje będę notować właśnie tutaj:)

NY OTHER WORT:
FROM TODAY diet, exercise, MORE cycling. :) But about all the progress, all the relationships I will just note here :)


8 komentarzy:

 1. uuu...
  your doctor is idiot ;P

  Anna

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny blog. Obserwuje cie:) jeśli chcesz możęsz też i mnie :) pozdrawiam::)

  OdpowiedzUsuń
 3. Your professer sounds mental!
  And thanks so much for following <3

  xoxo Sootjeelina

  OdpowiedzUsuń
 4. great blog ;))


  your teacher is stupid

  OdpowiedzUsuń
 5. Yeah, most of our teachers are crazy morons too, don't worry :D

  OdpowiedzUsuń
 6. eh tacy są współcześni profesorowie niestety . powodzenie, na pewno dasz radę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ja też mam dietę od dzisiaj hehe ;D


  Agnieszka.

  OdpowiedzUsuń
 8. powodzenia. Daj znać jak skończysz egzaminy ;)

  OdpowiedzUsuń