17.06.2012

WHITE-RED

Cześć kochani! jak mogliście już zauważyć na blogu zaszło sporo zmian, od nagłówka, po zakładki kończąc na czcionce. Ja jestem zadowolona z efektów. Chociaż jeszcze kilka małych zmian muszę dokonać i dodać. Ale już w 80% moja praca jest wykonana.

Wczoraj był mecz Polska- Czechy. Niestety przegraliśmy, a to wiąże się z tym, że nie wyszliśmy z grupy i odpadliśmy z rozgrywek. Jesteśmy teraz tylko organizatorami, ale według mnie bardzo dobrymi. Mam nadzieję, że nie tylko Polacy uważają tak, ale także zagraniczni goście.
Szczerze powiedziawszy na czas EURO stałam się kibicem. Kibicowałam, komentowałam i krzyczałam oraz oczywiście skakałam z radości jak udało się naszej drużynie zdobyć gola.Pochodzę z piłkarskiej rodziny i nie od dzisiaj są mi znane zasady, reguły piłki nożnej, nawet umiem zdefiniować spalonego, zawsze wiedziałam kiedy są rozgrywane jakiekolwiek rozgrywki. Jednak nigdy  bardzo mnie to nie interesowało. Ale od rozpoczęcia euro polubiłam ten sport i zapewne mój doping nie skończy się na tej imprezie.


Hi sweetie! How could you have noticed the blog had set a lot of changes, from the header, and ending with the font tab. I am pleased with the results. Although a few small changes I make and add. But in 80% of my work is done.
Yesterday was a match between Poland and the Czech Republic. Unfortunately we lost, and this is associated with the fact that it got out of the group and went out of the competition. We are now just organizers, but to me very good. I hope that not only the Poles believe so, but also foreign visitors. Honestly at the time I became a fan of the EURO. Supporter, commented, and of course I screamed and jumped with joy as our team was able to get gola.Pochodzę of the football family and not from today, I am aware of the rules, the rules of football, I can even define the offside, I always know when you are playing any game. But I never really made me not interested. But the euro since the beginning I liked the sport and probably my cheering will not end up at the event.


7 komentarzy:

 1. I'm really sorry for you, but nevertheless the match was quite good! :) The portrait is really beautiful, best wishes! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ślicznie wyglądasz:)


  szkoda, że nie wygrali. Ale zgodzę się z tobą kibice dali z siebie bardzo dużo:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kibice dali radę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. zdjęcie ładne ;)

  kibice dali czadu :D

  Anka

  OdpowiedzUsuń
 5. you have the most incredible eyes! x Marg

  OdpowiedzUsuń
 6. your eyes is amazing:)

  Anna

  OdpowiedzUsuń
 7. zgadzam się z Margaret masz śliczne oczy :)

  OdpowiedzUsuń