11.06.2012

Wygrałam konkurs :D

Jestem podekscytowana i strasznie się cieszę. Czuję się jak dziecko, które dostało lizaka pierwszy raz w życiu. Nie spodziewałam się, że wygram coś kiedykolwiek. Nigdy nie wygrałam i nie liczyłam na szczęście tym razem. A tu proszę niespodzianka. Bez powodu dzisiaj sprawdziłam pocztę, a tam e-mail z wiadomością o wygranej. Przetarłam oczy i  niespecjalnie się przejęłam bo pierwsza moja myśl była taka, że to spam.
Dla pewności po paru minutach zajrzałam do pewnej blogerki, u której był organizowany konkurs. A tam wyniki.Przesunęłam niżej myszką stronę i zobaczyłam, że to ja wygrałam. Wtedy nie miałam żadnych wątpliwości.

To ja jestem szczęśliwą zwyciężczynią konkursu organizowanego przez ROMWE oraz przez aDancing-Queen

 do wygrania była sukienka, 50 $ i prezent niespodzianka :D

Dziękuję!

I'm excited and very happy. I feel like a child who got a lollipop for the first time in my life. Do not expect to win anything ever. I've never won, and not counting on luck this time. And here a surprise. For no reason today I checked the mail and there e-mail with news of victory. I rubbed my eyes and took over as not really be my first thought was that it was spam.

To be sure, after a few minutes I looked up to a blogger, in which he was held the competition. And there wyniki.Przesunęłam mouse down the page and saw that I won. Then I had no doubts.

I am the lucky winner of a competition organized by ROMWE and by aDancing-Queen

To win was a dress, $ 50 and a surprise gift.Thank you!

3 komentarze:

 1. wow!
  gratuluje! *.* no popatrz jak szybko to moze isc :)

  OdpowiedzUsuń
 2. haha, kochana, przyleci do Ciebie naprawde swietna paczka!!! :) Wykorzystaj dobrze 50$ bo Romwe to cudowna firma i maja swietne rzeczy <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie mialam problemow z zamowieniem :) Paczka przychodzi w okolo 2-3 tyg :) Przesylka do Polski jest za darmo :) Instrukcje na pewno masz napisane od zalogi Romwe jak uzyc kodu na 50$ :) Bedziesz zadowolona :) pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń