24.07.2012

Skirt

Kochani do mnie ostatnio zawitało Lato. Od dwóch dni jest piękna pogoda, lecz niestety przez pare dni jestem bardzo zajęta. Troche chorowałam, dużo pracuję i obowiązki domowe pochłaniają mój czas wolny. Ale spróbuję się zrehabilitować wieczorem wrzucając zdjęcia z sesji z moją przyjaciółką. Już ponad tydzień temu obiecałam Wam to ale na prawdę nie miałam czasu by tutaj zaglądać.
Pamiętacie spódniczkę z bershka? większość z Was typowała numer 2. I na nią padło. Właśnie dzisiaj dotarła do mnie paczka. Jest świetna. Jestem zadowolona.
W najbliższe dni zasypię Was nowymi stylizacjami, sesjami i zdjęciami.
Kochani będę brała udział w sesji zdjęciowej i będę jedną z 20 twarzy promujących jeden z warszawskich clubów, których właścicielem jest mój dobry znajomy. Na bierząco będę Was i informować.

Dear to me last zawitało summer. For two days the weather is beautiful, but unfortunately for a few days I am very busy. A little sick, a lot of work and household chores take up my free time. But I'll try to redeem themselves by throwing pictures from the evening session with my friend. More than a week ago I promised you this but you really do not have time to look here.
Remember bershka skirt? most of you tot number 2 I fell for it. Just today I received my package. It's great. I'm happy.
In the next few days the new stylizacjami you fall asleep, and photo sessions.
Dear I took part in a photo session and I will one of the 20 faces to promote one of Warsaw's clubs that are owned by my good friend. I'll be the first to know you and keep you informed.


13 komentarzy:

 1. Świetna jest! Czekam na stylizację !

  OdpowiedzUsuń
 2. genialna ;D czekam na zdjęcia ;) i na kolejny post ;))


  u mnie też latoo w końcu :D

  Aga

  OdpowiedzUsuń
 3. aaaaaa Gratuluję zakupu ! i bardzo się cieszę że jesteś zadowolona bo tez ją typowałam :P cudowna jest <3 !

  OdpowiedzUsuń
 4. jest genialna ;) wykonanie i jakość rewelacyjna:)

  W końcu się zdecydowałam na nią :) po 2 ponad tygodniach ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ślicznaa :D czekam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. masz cudowny blog, bardzo mi się podoba :) Poobserwujemy się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję bardzo ;))) ciesze się ze się podoba ;)

   Usuń
 7. genialna jest :))

  OdpowiedzUsuń