23.01.2012

what in my bag

Nareszcie ! . Jestem na dłuższy czas . jeszcze 2 egzaminy ale mam parę dni wolnego dzięki, którym będę mogła tutaj więcej czasu spędzić i podzielić się z wami wieloma informacjami .
Pakując moje najważniejsze rzeczy do torby zanim wyszłam dzisiaj do pracy , pomyślałam ,że dzisiaj zrobię o tym Notkę, a konkretnie - co jest w mojej torbie . Jak każda kobieta mam pełnio rzeczy w niej i nigdy nie brakuje miejsca na więcej i więcej.  Uwielbiam torby ,torebki !. mam ich mnóstwo , lecz w mojej kolekcji przeważają te w rozmarze xxl . Dzięki nim nie muszę rezygnować z kosmetyczki w zamian za aparat. Wszystko się mieści !. (no dobra , nie zawsze ..:P)

Finally! . I am a long time. 2 more exams but I have a couple of days off thanks to whom I can spend more time here and share with you lots of information.

Packing my most important things in the bag before I left for work today, I thought that today I do about this notice, namely - what's in my bag. Like any woman I have pełnio things in it and never lacks space for more and more. I love bags!. I have lots of them, but in my collection is dominated by the thawing xxl. Thanks to them I do not have to sacrifice vanity in exchange for the camera. Everything fits!. (ok, not always ..: P)     magazine 
lipstick, cosmetics, telephone,       calendar, keys, 
         mirror perfume,comb,cream, wipes, nail file,glasses,3 komentarze:

 1. Uwielbiam oglądać takie zdjęcia! Zawsze można podpatrzeć co kto nosi w torebce!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ładny kolor tej szminki :)

  zapraszam, u mnie NN
  milo bedzie jesli dodasz do obserwowanych :)
  http://agatacia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Obudowa na telefon jest śliczna !

  OdpowiedzUsuń