24.02.2012

yes, i have sinned / Diet [!!]

Wszem i wobec przysięgam ,że od jutro przechodzę na dietę . Ciągle brakuje mi motywacji , gdy zaczynam zdrowo się odżywiać ,rezygnuję z moich kochanych słodyczy to po paru dniach  znowu wracam do moich złych nawyków.  Ale ,dzisiaj słowo się rzekło . A co najciekawsze to codziennie TUTAJ będę pisać o moich codziennych osiągnięciach , co dziennie będzie pojawiał się 1 post o tym . Myślę ,ze to pomoże mi w walce z moją wagą i samopoczuciem a co najważniejsze z motywacją .
Jakie postanowienia związane z dietą ? A więc tak : 

- schudnąć 10 kg 
-czas diety :wstępnie - do 1 maja 
- pić przynajmniej 2 litry wody dziennie do 6 litrów między posiłkami ( nie wolno pić podczas jedzenia !  6 litrów wody jest bardzo wskazane, dużo ?. Nie , to norma podczas diet )
- 5 posiłków dziennie w tym jeden lekki. ( budzik ustawiony co 3 godziny -6, 9, 12,15,18
- rezygnacja z makaronów, ryżu, bananów,winogron, ziemniaków, napojów gazowanych, pieczywa bialego,tłuszczu,konserwantów
- gotowanie warzyw na parze 
-pozbycie się słodyczy 
- wzbogacenie posiłków w owoce, warzywa gotowane na parze, nabiał bez cukru , kasza , szpinak 
- siłownia co wtorek ( fitness , zumba,aerobik, spining , siatkówka ,siłownia (5h) -  od pół roku tak ćwiczę na uczelni , wiec nic nowego)
- codziennie brzuszki .

A więc czas zacząć dietę !

I swear to all and sundry that from tomorrow I go on a diet. Still I lack motivation, when I start a healthy diet, giving up my lovely sweetness after a few days to come back to my bad habits. But, today the word has been said. And what is interesting here every day I will write about my daily achievements, every day will appear a post about it. I think it will help me in the struggle with my weight and well-being and most importantly the motivation.
What are the provisions related to diet? So, yes:
- Lose Weight 10 kg
-time diet: a pre - May 1
- Drink at least 2 liters of water per day to 6 liters in between meals (do not drink while eating! 6 liters of water is highly recommended that much?. No, this is standard in diet)
- 5 meals a day, including one light. (Alarm set every 3 hours - 9, 12,15,18)
- Resignation of pasta, rice, bananas, grapes, potatoes, soft drinks, white bread, fat, preservatives
- Cooking steamed vegetables
-get rid of the candy
- Enrichment of food with fruit, steamed vegetables, dairy products without sugar, buckwheat, spinach
- Gym every Tuesday (fitness, Zumba, aerobics, spinning, volleyball, fitness (5h) - half a year so I practice on campus, so nothing new)
- Daily crunches.

So time to start a diet!

3 komentarze:

 1. Wah, good luck for your exercise:D

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak moje postanowienie od jutra jest takei samo chciała bym spaść troszkę z wagi chociaż z 7 kg :D Teraz mam na to okazje zaczoł sie post także od pn ruszam rownież i ja :D i trzymam kciuki za Ciebie obyś dotrwały :D !!! zapraszam dosiebie rowniez:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja zaczelam tydzien temu, jestem na dukanie, mow co chcesz ale to jedyna dieta na ktorej umiem wytrwac :(, mniej jedzenia i ruch mi nie pomaga :(
  ps taki ładny blog, aż dodałam ;), pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń