31.03.2012

reactivation

Po długiej nieobecności powróciłam.W ostatnim czasie miałam stanowczo za dużo na głowie : problemy,przysłowiowe dołki  sprawy związane z pracą ,chorobą, w dodatku rozpoczęłam porządki do świąt.
Ale muszę się pochwalić ,że od poniedziałku zaczynam nową pracę. Jestem strasznie zadowolona ,gdyż od dawna zamartwiałam się niemiłosiernie czy uda mi się pogodzić ją z moimi studiami i wyjazdami . No ale chyba szczęście uśmiechnęło się do mnie i znalazłam pracę, szefa oraz ciekawych ludzi do pracy. Ale na dzień dzisiejszy nie zamierzam chwalić tego ,żeby nie zapeszyć.
Moja praca będzie głownie polegała na pisaniu opisów  na stronie firmy do danych produktów ,którymi firma handluje, również pisanie przepisów kulinarnych oraz inne ciekawe czynności. Pierwszy raz nie mogę się doczekać pierwszego dnia w pracy.

W recently had far too much on the head: the problems, the case pits the proverbial work-related disease, in addition to the holidays I started cleaning.
But I must boast that on Monday I start a new job. I'm so happy, because for a long time to worry about unmercifully if I can reconcile it with my studies and travels. No but I think luck smiled on me and got a job, boss, and interesting people to work. But today I'm not going to praise it, not to zapeszyć.
My work is mainly consisted of writing descriptions on the website of the products with which you trade, also writing recipes and other interesting activities. The first time I can not wait on the first day at work.


1 komentarz: