01.03.2012

Watch a Movie

Wczoraj po długiej kąpieli i całym dniu leniuchowania przyszła pora na kolejną dawkę leniuchowania . Czyli oglądanie filmów .  Wczoraj postawiłam na 2 filmy ,oby dwa były komediami . Wczoraj nie zamierzałam płakać czy się smucić na filmie .  Obejrzałam "Bad teacher "  oraz "Meal Girls 2". Nie należą do nowości ale bardzo lubię takie filmy dlatego stąd taki wybór. Polecam wam oby dwa filmy ,można się na prawdę pośmiać . Ale to zależy także od gustu oglądającego . Dla kogoś mogą być kiepskie a dla kogoś rewelacyjne. Więc jak macie ochotę to polecam.
Dzisiaj również urządzam sobie seans filmowy ,ale już nie sama lecz z moim ukochanym. Dzisiaj postawiłam na bardziej smutne i romantyczne filmy. A dokładnie na "Dear John" , jest po prostu genialny !! nie chodzi o świetną obsadę ale o temat tego filmu.  Trochę o nim dla zachęty :
Chłopak o imieniu John służy w armii ,wrócił na 2 tygodnie  na przepustkę . Poznaje dziewczynę z która zaczyna się spotykać . Para zakochuje się w sobie. Lecz 2 tygodnie szybko minęły . Następuje smutek. Chłopak musi wyjechać na 12 miesięcy do Niemiec na misje. Lecz obiecuje Dziewczynie ,że wróci ,że nic się nie zmieni . Lecz dziewczyna prosi go jeszcze o jedno . Pisze do niego list ,który każe mu przeczytać jak się pożegnają przed wyjazdem.  A jaką obietnicę każe mu złożyć ? przekonajcie się. Jak się skończy ? bardzo zaskakująco .
Polecami mam nadzieję ,że was zachęciłam .
uwielbiam takie filmy ,a szególnie ten film . po części dotyczy także mnie , jestem w podobnej sytuacji co mnie bardzo wzrusza i nie obejdzie się dzisiaj bez łez.
Również zachęcam was do obejrzenia kolejnego filmu -dramat-romans. "The Notebook" . należy do już starszych filmów ale jest po prostu genialny ! Do ostatniej minuty trzyma w napięciu a na sam koniec po prostu zaskakuje co po prostu do granic możliwości wzrusza i niesie na usta " Też chciałabym przeżyć tak wielką miłość i mieć przy sobie osobę gotową na takie poświęcenie na starość" 
Polecam Kochani .

Piszcie swoje zdanie na temat tych filmów jak już oglądaliście albo obejrzycie :).

Yesterday, after a long bath and a day of idling, it is time for another dose of idling. So, watch movies. Yesterday I put the two movies would have been two comedies. Yesterday was not going to cry or be sad in the movie. I watched "Bad Teacher" and "Meal Girls 2". Are not new, but I really enjoy these movies because that choice away. May I recommend two movies, you can really laugh. But it also depends on the viewer's taste. For someone might be bad and for someone amazing. So how do you want to recommend.Today is also the device showing the film, but not alone but with my baby. Today I put on a more sad and romantic movies. And right on "Dear John", is just brilliant! it's not a great cast but with this video. A little bit about him for encouragement:
 The boy, named John serves in the army, he returned to 2 weeks to pass. Meets a girl who begins to meet. Couple fall in love. But two weeks passed quickly. There is a sadness. The boy has to leave for 12 months on a mission to Germany. But the girl's promises that he will return, that nothing will change. But the girl asks him for one more. She writes him a letter that tells him to read how to say goodbye before leaving. And what makes him promise to provide? find out. How do I stop?. very surprisingly.
 We encourage you, I hope you encouraged.I love these films, and szególnie this video. in part also applies to me, I'm in a similar situation to me very touching and it could not do this today without tears.Also, I encourage you to watch another movie-drama-romance. "The Notebook". already belongs to the older movies but it's just brilliant! Until the last minute and gripping to the very end just surprised that simply moves to the limit, and brings to mouth "Also I would like to experience such great love and carry a person to make such a sacrifice for old age"I recommend you guys.


Write reviews of movies, if you watched.


2 komentarze:

  1. ogladalam bad teacher :3 swietny

    OdpowiedzUsuń
  2. Thanks for tips!The notebook is my favorite movie!:)

    OdpowiedzUsuń