09.05.2012

Diet? Sport? and ...

Od wielu dni myślę na temat przejścia na zdrową dietę połączoną z systematycznymi ćwiczeniami, ograniczenie słodyczy,cukru, węglowodanów oraz słodkich soków. W większości niezdrowych rzeczy nie jadam ale chciałabym to jeszcze bardziej ulepszyć. Zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Zamiasać się na siłownię, ćwiczyć wieczorami w domu albo zacząć znowu biegać. Ale zrobiłam pierwszy krok a dokładnie zamiast jeździć do pracy samochodem,albo chodzić leniwie - jeżdżę rowerem. pierwszy krok wykonany. Teraz czas na następny.

Zmotywowałam się zdjęciami różnych pięknych dziewczyn, a także efektami ćwieczeń, które zamierzam od dzisiaj wykonywać. Od dzisiaj śniadanko w pracy  obiadki  i kolacje będą zrowe i pełne witamin.


For days I think about the transition to a healthy diet combined with systematic exercises, limiting sweets, sugar, carbohydrates and sugary juices. In most unhealthy things but I would not eat it even more improvement. Increase your physical activity. Zamiasać to the gym, work out in the evenings at home or start running again. But I took the first step and the exact place to go to work by car or walk slowly - I ride a bicycle. The first step is made. Now for the next.
Motivated with photos of different beautiful girls, and the effects ćwieczeń I intend to do today. From today, breakfast in working dinners and dinner will be balanced and full of vitamins.

1 komentarz: