11.01.2012

fruity !!

Właśnie siedzę i piję pyszny sok... stwierdziłam ,że brakuje mi witamin. Moja cera nie wygląda tak jak bym chciała, jestem przemęczona ,niezrelaksowana. Z dnia na dzień powtarzam sobie ,że od jutra odżywiam się zdrowo . faktycznie tak jest ,ale mam momenty, gdy zapominam o tym postanowieniu . Mam silną wolę i dotrzymuję słowa w swoich postanowieniach ,lecz  gdy nie będę w 100% pewna czy faktycznie chce być na diecie albo jak nie mam jakiegoś konkretnego celu skuszę się pod koniec diety na małe co nie co .

Dzisiaj w wolnej chwili założylam sobie kalendarzyk na styczeń - luty ,tak zwany kalendarzyk diety . Przez te dni będę na diecie ale na zdrowej diecie połączonej z ćwiczeniami . Nie będę się głodzić gdyż nie pożądam efektu jojo. Wolę ograniczyć zbędne produkty.

Czuję jak zaraz mi głowa wybuchnie, nie wiem czym jest to spowodowane , czy przemęczeniem ,czy brakiem codziennej kawy .
No cóż, idę spać :) dobranoc :)

I just sit and drink a delicious juice ... I found that I lack vitamins. My skin does not look like I wanted, I'm tired, niezrelaksowana. Every day I repeat to myself that tomorrow I eat healthily. indeed it is, but I have moments when I forget about that provision. I have a strong will and keep my words in their decisions, but when I do not 100% sure whether you really want to be on a diet, or as I do not have any particular order will be seduced by the end of diet to small and why not.


Today in your free time I set up a diary for January - February, the so-called diet diary. During these days I'll be on a diet but a healthy diet combined with exercise. I will not starve because they do not desire yo-yo effect. I prefer to reduce unnecessary products.


I feel like my head just explodes, I do not know what is due, or fatigue, or lack of coffee daily.

Well, I go to bed:) goodnight:) mój nowy kalendarz na 2012 rok, jeszcze nie miałam czasu by go uzupełnić i przenieść swoje rzeczy ze starego kalendarza.  grr... brak czasu :(

my new calendar for 2012, not yet had time to perfect it and move  belongings from the old calendar. grr ... lack of time: (

2 komentarze:

 1. taki kalendarzyk diety to fajna sprawa :)
  ja natomiast zaczęłam ćwiczyć 8min abs, jak na razie jest 2/20, dziś będzie 3ci dzień ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia w utrzymaniu diety :)
  Ja chodzę na siłownię, więc wybaczam sobie jak pozwolę sobie na coś więcej niż jedną kostkę czekolady :)
  Zapraszam na rozdanie:
  http://karina-talulla.blogspot.com/2012/01/noworoczne-candy.html

  OdpowiedzUsuń